Kim jesteśmy?

Rozpoczęliśmy działalność, aby odzyskać przestrzeń magazynową w jednym z zakładów prowadzonych przez wspólnika przy ulicy Pikiety. Kiedy wywieźliśmy ostatnią stal, właściciel zakładu był mocno zdumiony, bo nie zdawał sobie sprawy, jak duże pieniądze przez lata marnowały się w jego magazynach. Odzyskał też święty spokój, bo Inspektor Sanitarny przestał grozić mu kontrolą.

W ten sposób odkryliśmy potencjał w “śmieciach” i narodził się Stalsort. Teraz pomagamy innym przedsiębiorcom, wspierając ich w gospodarce odpadami.

Odtwórz wideo

4.7/5

tak oceniają nasze usługi klienci wg Google

+10 000

klientów obsługujemy średnio w ciągu roku

13 lat

doświadczenia na rynku

0 zł

zapłacisz za kontener przy wadze odpadów >0,5t

+ 2800 Mg

odpadów skupiliśmy w 2020 roku

2 dni

średni czas oczekiwania na płatność

Co nas wyróżnia?

Poznaj naszych pracowników

Marek

Marek

Specjalista od grubych ryb, czyli klientów z dużymi potrzebami. Jeśli Twoja firma nie wie, co zrobić z odpadami, to Marek już do Was jedzie.

Mirek

Mirek

Perfekcyjny pan złomu. Skup traktuje niemal jak królestwo, którym zarządza, czuwając nad sprawną organizacją pracy oraz pilnując porządku i ładu.

Andrzej

Andrzej

Żaden kawałek aluminium, czy cynku na placu mu nie umknie. Skrupulatnie ewidencjonuje odpady, które przy pomocy komputera zamienia na pieniądze.

Mateusz

Mateusz

Kierownik placu, który podobno zna lepiej niż własną kieszeń. Pomaga zaplanować pracę pozostałej ekipy, aby wszystko kręciło się jak w szwajcarskim zegarku.

Eryk

Eryk

Szybko, rzeczowo i profesjonalnie podchodzi do każdego klienta odpowiednio klasyfikując odpady. Choć do biura wpada w ostatniej minucie, to zawsze jest gotowy do pracy.

Janusz

Janusz

Jego optymizm i szczery uśmiech to coś, co nasi klienci uwielbiają. Pewnie dlatego ma najwięcej kursów po odbiór odpadów.

Adrian

Adrian

Osoba na pierwszej linii ognia: segreguje złom, waży towar i wypisuje umowy kupna - sprzedaży. Prywatnie: fan i zawodnik downhill.

Opinie naszych partnerów

Napisz do nas